dom opieki Gorlice

Dom Opieki Gorlice

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają całodobowej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Gorlic.

Dom spokojnej starosci Gorlice

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Gorlicach. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i właściwe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Mieszkając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega codzienność w domu opieki Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna complete tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie harmonogram dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli chcą spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Gorlicach

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w przemyślany sposób, tak by umilić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Posiadamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z własną toaletą –  pomieszczenia są schludne, czyste i przestronne, są także odpowiednie dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych realize opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień seniorzy mają zapewnione 5 posiłków przyrządzanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy posiłki podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Najbliżsi naszych seniorów są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu urozmaicenia życia w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy senior określa w sposób indywidualny. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy realize kontaktu!

Jesteś mieszkańcem Gorlic? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania związane z pobytem w domu opieki dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)