dom opieki Kraków

Dom Opieki Kraków

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w  Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Krakowa.

Opis obiektu

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5

W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.

5

Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.

5

Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.

5

Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.

5

Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.

5

Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.

5

Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.

5

Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.

5

Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.

Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny

Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Krakowie. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz dom opieki ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Spędzając czas w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są we właściwych – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka medyczna.

Jak przebiega codzienność w domu pomocy Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia plastyczne, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera jest podobna accomplish tej panującej w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy podopieczny ma zagwarantowany u nas bezstresowe życie.

Codziennie harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli chcą spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najbardziej komfortowo.

Udogodnienia

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w przemyślany sposób, tak by uprzyjemnić jesień życia każdego seniora.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótkie i długie pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z własną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednie dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych get opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień mieszkańcy dostają 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy dania podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby urozmaicić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień organizujemy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy senior podejmuje indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy realize kontaktu!

Mieszkasz w Krakowie? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (40 głosów)