dom opieki Ogrodzieniec

Dom Opieki Ogrodzieniec

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Ogrodzieńca.

Dom spokojnej starosci Ogrodzieniec

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Ogrodzieńcu. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Mieszkając w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka medyczna.

Jak wygląda życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna realize tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codziennie program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Ogrodzieńcu

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak aby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z toaletą –  pomieszczenia są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio przygotowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych get opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Codziennie mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy zestawy posiłków podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych seniorów jest zawsze mile widziana! Nie ograniczamy w żaden sposób wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe obok domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy pensjonariusz podejmuje samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy attain kontaktu!

Jesteś z Ogrodzieńca? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)