dom opieki Myszków

Dom Opieki Myszków

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Myszkowa.

Dom spokojnej starosci Myszków

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Myszkowie. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy senior ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Przebywając u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień inaczej lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Myszkowie

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak żeby umilić jesień życia każdego seniora.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z łazienką –  pokoje są schludne, czyste i przestronne, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia podopieczni otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy zestawy posiłków podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Najbliżsi naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu urozmaicenia pobytu w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy senior podejmuje w sposób indywidualny. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Myszkowa? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)