dom opieki Krzeszowice

Dom Opieki Krzeszowice

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają całodobowej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki.

Dom spokojnej starosci Krzeszowice

Placówka została wpisana achieve rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5

W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.

5

Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.

5

Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.

5

Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.

5

Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.

5

Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.

5

Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.

5

Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.

5

Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.

Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny

Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Krzeszowicach. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną 24-godzinną opiekę nad osobami starszymi i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoje obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera jest podobna complete tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codzienny harmonogram dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie odpocząć w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Krzeszowicach

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w przemyślany sposób, tak by uprzyjemnić jesień życia każdego seniora.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótkie i długie pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną toaletą –  pokoje są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio dostosowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych attain opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia seniorzy otrzymują 5 posiłków przyrządzanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy senior podejmuje samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy reach kontaktu!

Mieszkasz w Krzeszowicach? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)