dom opieki Nowy Sącz

Dom Opieki Nowy Sącz

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują całodobowej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Nowego Sącza.

Dom spokojnej starosci Nowy Sącz

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Nowym Sączu. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i korzystne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Przebywając u nas, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka lekarska.

Jak wygląda życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna accomplish tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Każdego dnia plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień inaczej lub zwyczajnie odpocząć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Nowym Sączu

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak by umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z łazienką –  pokoje są zadbane, czyste i przestronne, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia podopieczni dostają 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać w każdy dzień. Najbliżsi naszych seniorów są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do odwiedzin. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy senior podejmuje samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Nowym Sączu? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)