dom opieki Nowy Wiśnicz

Dom Opieki Nowy Wiśnicz

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują całodobowej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Nowego Wiśnicza.

Dom spokojnej starosci Nowy Wiśnicz

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Nowym Wiśniczu. To miejsce dla seniorów, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i korzystne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Żyjąc w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka medyczna.

Jak wygląda życie w domu pomocy Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy pozwala na zakwaterowanie 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna attain tej panującej w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli pragną spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Nowym Wiśniczu

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na opiekę specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z łazienką –  pokoje są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy dostają 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Najbliżsi naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas spotkań. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe obok domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu uatrakcyjnienia życia w domu opieki Magnolia, raz na tydzień zapewniamy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy senior podejmuje indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Nowego Wiśnicza? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)

Ostatnia aktualizacja