dom opieki Żywiec

Dom Opieki Żywiec

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które potrzebują 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Żywca.

Dom spokojnej starosci Żywiec

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Żywcu. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy senior może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Żyjąc u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega codzienność w domu opieki Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna realize tej panującej w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy pensjonariusz ma zapewniony u nas bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Żywcu

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dopasowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych get opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Codziennie mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy dania podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Najbliżsi naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe obok domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy senior określa samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Żywcu? Szukasz domu opieki dla swoich najbliższych? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)