dom opieki Ryglice

Dom Opieki Ryglice

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki.

Dom spokojnej starosci Ryglice

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5

W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.

5

Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.

5

Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.

5

Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.

5

Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.

5

Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.

5

Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.

5

Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.

5

Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.

Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny

Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Ryglicach. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy pensjonariusz ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Mieszkając u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka medyczna.

Jak wygląda codzienność w domu pomocy Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy pozwala na zakwaterowanie 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna get tej panującej w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli chcą spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie odwrotnie – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Ryglicach

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak by umilić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z łazienką –  pomieszczenia są zadbane, czyste i przestronne, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych pull off opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Codziennie podopieczni mają zapewnione 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym zapewniamy dania podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Rodzina naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy pensjonariusz określa samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy reach kontaktu!

Jesteś mieszkańcem Ryglic? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)

Ostatnia aktualizacja