dom opieki Wolbrom

Dom Opieki Wolbrom

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Wolbromia.

Dom spokojnej starosci Wolbrom

Placówka została wpisana achieve rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Wolbromiu. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Spędzając czas u nas, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak wygląda życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia plastyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy podopieczny ma zapewniony u nas bezstresowe życie.

Każdego dnia harmonogram dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub zwyczajnie pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Wolbromiu

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego seniora.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na opiekę specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną łazienką –  pokoje są schludne, czyste i przestronne, są także odpowiednio przygotowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych realize opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia podopieczni mają zapewnione 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym podopiecznym gwarantujemy posiłki podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać każdego dnia. Najbliżsi naszych seniorów jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe obok budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy senior określa indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Wolbromiu? Szukasz domu opieki dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)