dom opieki Siewierz

Dom Opieki Siewierz

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Siewierza.

Dom spokojnej starosci Siewierz

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Siewierzu. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i korzystne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego seniora. Żyjąc w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka lekarska.

Jak wygląda życie w domu opieki Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia plastyczne, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna pull off tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy senior ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Codziennie harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Siewierzu

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w przemyślany sposób, tak by umilić jesień życia każdego seniora.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z łazienką –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednie dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych get opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. W każdy dzień seniorzy otrzymują 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych seniorów są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas odwiedzin. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe obok domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu uatrakcyjnienia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu organizujemy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy pensjonariusz podejmuje samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś z Siewierza? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)