dom opieki Zawiercie

Dom Opieki Zawiercie

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które potrzebują 24-godzinnej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Zawiercia.

Opis obiektu

Placówka została wpisana do rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Zawierciu. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Żyjąc u nas, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega codzienność w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna pull off tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Każdego dnia program zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najlepiej.

Udogodnienia

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej zalicza się:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednie dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych realize opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Codziennie seniorzy otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy posiłki podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

pensjonariuszy można odwiedzać każdego dnia. Rodzina naszych seniorów są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas odwiedzin. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy senior określa samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Zawierciu? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)