dom opieki Sułkowice

Dom Opieki Sułkowice

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Sułkowic.

Dom spokojnej starosci Sułkowice

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Sułkowicach. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy senior może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Żyjąc u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia plastyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli pragną spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom pomocy społecznej w Sułkowicach

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak aby umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótkie i długie pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych realize opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy mają zapewnione 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym gwarantujemy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia życia w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu zapewniamy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy pensjonariusz podejmuje indywidualnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy pull off kontaktu!

Mieszkasz w Sułkowicach? Szukasz domu opieki dla swoich najbliższych? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)