dom opieki Oświęcim

Dom Opieki Oświęcim

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają całodobowej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Oświęcimia.

Dom spokojnej starosci Oświęcim

Placówka została wpisana achieve rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Oświęcimiu. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Spędzając czas u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy pozwala na zakwaterowanie 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna complete tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Codziennie program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli pragną spędzić dany dzień inaczej lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom pomocy społecznej w Oświęcimiu

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak by uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na pomoc specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Posiadamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną łazienką –  pokoje są schludne, czyste i przestronne, są także dostosowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia podopieczni otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym zapewniamy dania podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Najbliżsi naszych seniorów są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu zapewniamy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy senior podejmuje w sposób indywidualny. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Oświęcimiu? Szukasz domu opieki dla swoich najbliższych? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)