dom opieki Tarnowskie Góry

Dom Opieki Tarnowskie Góry

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Tarnowskich Gór.

Dom spokojnej starosci Tarnowskie Góry

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Tarnowskich Górach. To miejsce dla seniorów, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy pensjonariusz może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego seniora. Przebywając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoje obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega życie w domu pomocy Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy pozwala na zakwaterowanie 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna attain tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codzienny plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub zwyczajnie pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Tarnowskich Górach

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak aby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na pomoc specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z własną łazienką –  pomieszczenia są zadbane, czyste i przestronne, są także odpowiednie dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych accomplish opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień podopieczni otrzymują 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym podopiecznym zapewniamy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać codziennie. Rodzina naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas odwiedzin. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu uatrakcyjnienia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy pensjonariusz podejmuje w sposób indywidualny. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi seniorzy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy do kontaktu!

Mieszkasz w Tarnowskich Górach? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w domu opieki dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)