dom opieki Wojkowice

Dom Opieki Wojkowice

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Wojkowic.

Opis obiektu

Nowoczesna placówka działa w Wilamowicach i została wpisana do rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5

Placówka zapewnia całodobową opiekę lekarską i uśmiech opiekunek dla wszystkich osób starszych i chorych.

5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Wojkowicach. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Całodobowy dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli pragną spędzić dany dzień w inny sposób lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel pomaga pensjonariuszom jest dla seniorów domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najlepiej.

Udogodnienia

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w przemyślany sposób, tak aby umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dopasowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych accomplish opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

całodzienne wyżywienie składa się z 5 posiłków – w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym zapewniamy dania podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

pensjonariuszy można odwiedzać każdego dnia. Rodzina naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia życia w domu opieki Magnolia, raz na tydzień zapewniamy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy senior podejmuje indywidualnie. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Wojkowicach? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)