dom opieki Miasteczko Śląskie

Dom Opieki Miasteczko Śląskie

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Miasteczka Śląskiego.

Dom spokojnej starosci Miasteczko Śląskie

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Miasteczku Śląskim. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i odpowiednie warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Żyjąc u nas, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoje obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są we właściwych – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega codzienność w domu opieki Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom pomocy pozwala na zakwaterowanie 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera jest podobna reach tej panującej w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy senior ma zagwarantowany u nas bezstresowe życie.

Codziennie harmonogram dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli pragną spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Miasteczku Śląskim

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak aby umilić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną łazienką –  pokoje są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dopasowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych attain opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Codziennie podopieczni mają zapewnione 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy dania podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać codziennie. Najbliżsi naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu urozmaicenia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy senior podejmuje w sposób indywidualny. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś z Miasteczka Śląskiego? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)