dom opieki Zabrze

Dom Opieki Zabrze

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują całodobowej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Zabrza.

Dom spokojnej starosci Zabrze

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Zabrzu. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego seniora. Mieszkając w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak wygląda codzienność w domu pomocy Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia plastyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy pensjonariusz ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Codziennie plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli chcą spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Zabrzu

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak żeby umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na opiekę specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z toaletą –  pokoje są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio przygotowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych get opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. W każdy dzień mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przyrządzanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy dania podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych seniorów jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień zapewniamy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy pensjonariusz określa samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy attain kontaktu!

Jesteś mieszkańcem Zabrza? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w domu opieki dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)