dom opieki Dobczyce

Dom Opieki Dobczyce

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują 24-godzinnej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Dobczyc.

Dom spokojnej starosci Dobczyce

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Dobczycach. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Spędzając czas w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są we właściwych – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka medyczna.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior ma zapewniony u nas bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli pragną spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Dobczycach

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak aby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na opiekę specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z łazienką –  pokoje są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio przygotowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych pull off opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym podopiecznym gwarantujemy posiłki podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Najbliżsi naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia pobytu w domu opieki Magnolia, raz na tydzień zapewniamy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy pensjonariusz podejmuje samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Dobczyc? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w domu opieki dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)