dom opieki Imielin

Dom Opieki Imielin

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Imielina.

Dom spokojnej starosci Imielin

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Imielinie. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i korzystne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy pensjonariusz ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Spędzając czas u nas, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega codzienność w domu pomocy Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia plastyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Każdego dnia harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli chcą spędzić dany dzień inaczej lub po prostu pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Imielinie

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak żeby umilić jesień życia każdego seniora.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z toaletą –  pokoje są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio dostosowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych accomplish opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień mieszkańcy dostają 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

pensjonariuszy można odwiedzać codziennie. Najbliżsi naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia pobytu w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy senior określa indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy realize kontaktu!

Mieszkasz w Imielinie? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)