dom opieki Rabka-Zdrój

Dom Opieki Rabka-Zdrój

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Rabki-Zdroju.

Dom spokojnej starosci Rabka-Zdrój

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Rabce-Zdroju. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną 24-godzinną opiekę nad osobami starszymi i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Mieszkając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna get tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Każdego dnia program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli chcą spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom pomocy społecznej w Rabce-Zdroju

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak aby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na opiekę specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z łazienką –  pokoje są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych complete opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia podopieczni otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Rodzina naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas odwiedzin. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe obok budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby urozmaicić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy pensjonariusz określa w sposób indywidualny. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Rabce-Zdroju? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)

Ostatnia aktualizacja