dom opieki Radłów

Dom Opieki Radłów

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Radłowa.

Dom spokojnej starosci Radłów

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Radłowie. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy senior ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego seniora. Przebywając w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna complete tej panującej w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie program zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Radłowie

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną toaletą –  pokoje są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych complete opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia seniorzy otrzymują 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy zestawy posiłków podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

pensjonariuszy można odwiedzać w każdy dzień. Bliscy naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia życia w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy pensjonariusz podejmuje indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Radłowie? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)