dom opieki Zator

Dom Opieki Zator

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Zatora.

Opis obiektu

Placówka została wpisana do rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Zatorze. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną 24-godzinną opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Żyjąc u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są we właściwych – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega codzienność w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli pragną spędzić dany dzień inaczej lub po prostu pobyć w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najlepiej.

Udogodnienia

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak aby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótko i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną łazienką –  pokoje są zadbane, czyste i przestronne, są także odpowiednie dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych reach opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. W każdy dzień mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przyrządzanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy dania podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać każdego dnia. Rodzina naszych seniorów jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe obok budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu zapewniamy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy senior podejmuje samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś z Zatora? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)