dom opieki Grybów

Dom Opieki Grybów

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Grybowa.

Dom spokojnej starosci Grybów

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Grybowie. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak wygląda życie w domu pomocy Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna realize tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codzienny program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najbardziej komfortowo.

Dom pomocy społecznej w Grybowie

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na opiekę specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z toaletą –  pokoje są zadbane, czyste i przestronne, są także dopasowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych reach opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Codziennie mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do odwiedzin. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu urozmaicenia życia w domu opieki Magnolia, raz na tydzień zapewniamy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy pensjonariusz określa indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Grybowa? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)