dom opieki Wojnicz

Dom Opieki Wojnicz

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki.

Dom spokojnej starosci Wojnicz

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5

W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.

5

Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.

5

Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.

5

Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.

5

Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.

5

Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.

5

Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.

5

Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.

5

Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.

Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny

Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Wojniczu. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i właściwe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy pensjonariusz ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Mieszkając u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są rzetelni i zaangażowani w swoje obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega codzienność w domu opieki Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia plastyczne, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera jest podobna accomplish tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codzienny harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień inaczej lub zwyczajnie pobyć w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Wojniczu

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak by uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia może przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na pomoc specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótko i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z łazienką –  pomieszczenia są schludne, czyste i przestronne, są także dopasowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych attain opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień seniorzy mają zapewnione 5 posiłków przyrządzanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy posiłki podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych seniorów są zawsze mile widziana! Nie ograniczamy w żaden sposób wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do odwiedzin. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia życia w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy pensjonariusz określa w sposób indywidualny. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Wojniczu? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)

Ostatnia aktualizacja