dom opieki Limanowa

Dom Opieki Limanowa

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Limanowej.

Dom spokojnej starosci Limanowa

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Limanowej. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Spędzając czas w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoje obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega życie w domu pomocy Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Każdego dnia harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień inaczej lub po prostu pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Limanowej

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak by umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej zalicza się:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z łazienką –  pokoje są schludne, czyste i przestronne, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych get opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia podopieczni dostają 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Najbliżsi naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do odwiedzin. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe nieopodal domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

aby urozmaicić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy pensjonariusz określa indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Limanowej? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)