dom opieki Bieruń

Dom Opieki Bieruń

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają całodobowej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Bierunia.

Dom spokojnej starosci Bieruń

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Bieruniu. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy prawdziwej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że opieka nad Twoimi bliskimi jest na najwyższym poziomie – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka medyczna.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera jest podobna accomplish tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy senior może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codziennie program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli pragną spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie pobyć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Bieruniu

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak by umilić jesień życia każdego podopiecznego.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na opiekę specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Posiadamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z własną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych realize opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy dania podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Najbliżsi naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby urozmaicić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień organizujemy warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy pensjonariusz podejmuje indywidualnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Mieszkasz w Bieruniu? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)