dom opieki Kuźnia Raciborska

Dom Opieki Kuźnia Raciborska

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Kuźni Raciborskiej.

Dom spokojnej starosci Kuźnia Raciborska

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Kuźni Raciborskiej. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając u nas, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak wygląda życie w domu pomocy Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom pomocy pozwala na zakwaterowanie 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna pull off tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy pensjonariusz ma zagwarantowany u nas bezstresowe życie.

Każdego dnia program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli chcą spędzić dany dzień inaczej lub zwyczajnie odpocząć w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie odwrotnie – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom pomocy społecznej w Kuźni Raciborskiej

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na opiekę specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z łazienką –  pomieszczenia są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych complete opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień podopieczni dostają 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy senior określa samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy attain kontaktu!

Mieszkasz w Kuźni Raciborskiej? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)