dom opieki Piwniczna-Zdrój

Dom Opieki Piwniczna-Zdrój

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Piwnicznej-Zdroju.

Dom spokojnej starosci Piwniczna-Zdrój

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Piwnicznej-Zdroju. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Żyjąc w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka medyczna.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Codzienny plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Piwnicznej-Zdroju

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia działa w przemyślany sposób, tak żeby umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na opiekę specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną łazienką –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dopasowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych attain opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia seniorzy dostają 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym podopiecznym gwarantujemy zestawy posiłków podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Nie ograniczamy w żaden sposób odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do odwiedzin. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca parkingowe obok budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

aby urozmaicić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy senior określa samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś z Piwnicznej-Zdroju? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)