dom opieki Chrzanów

Dom Opieki Chrzanów

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Chrzanowa.

Dom spokojnej starosci Chrzanów

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Chrzanowie. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy pensjonariusz ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki ma zbawienny wpływ na wypoczynek: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Mieszkając u nas, można poczuć domowe ciepło! Cały personel są rzetelni i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak wygląda codzienność w domu pomocy Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia artystyczne, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna pull off tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli chcą spędzić dany dzień inaczej lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Chrzanowie

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na pomoc specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótko i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z własną łazienką –  pomieszczenia są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych accomplish opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy dostają 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym gwarantujemy posiłki podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać codziennie. Rodzina naszych seniorów jest zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy pensjonariusz określa indywidualnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy attain kontaktu!

Mieszkasz w Chrzanowie? Szukasz domu opieki dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)