dom opieki Czechowice-Dziedzice

Dom Opieki Czechowice-Dziedzice

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Czechowic-Dziedzic.

Dom spokojnej starosci Czechowice-Dziedzice

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Czechowicach-Dziedzicach. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy pensjonariusz ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Żyjąc w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są we właściwych – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega codzienność w domu pomocy Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior ma zagwarantowany u nas bezstresowy pobyt.

Każdego dnia harmonogram dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli chcą spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Czechowicach-Dziedzicach

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na opiekę specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną łazienką –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych attain opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Każdego dnia mieszkańcy dostają 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym podopiecznym gwarantujemy dania podawane o regularnych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać codziennie. Rodzina naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas odwiedzin. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu urozmaicenia życia w domu opieki Magnolia, raz na tydzień organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy pensjonariusz podejmuje samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Czechowic-Dziedzic? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich bliskich? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)