dom opieki Rydułtowy

Dom Opieki Rydułtowy

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Rydułtów.

Dom spokojnej starosci Rydułtowy

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Rydułtowej. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Żyjąc w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są rzetelni i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka lekarska.

Jak przebiega codzienność w domu pomocy Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Codziennie plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się tutaj jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Rydułtowej

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótkie i długie pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z własną łazienką –  pomieszczenia są schludne, czyste i przestronne, są także odpowiednio dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych complete opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. W każdy dzień mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy dania podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

pensjonariuszy można odwiedzać w każdy dzień. Najbliżsi naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia pobytu w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy senior określa indywidualnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogrodem, gdzie nasi pensjonariusze mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Zapraszamy complete kontaktu!

Jesteś mieszkańcem Rydułtów? Szukasz domu opieki dla swoich najbliższych? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zapraszamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)