dom opieki Będzin

Dom Opieki Żory

Dom spokojnej starości Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób w podeszłym wieku, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują całodobowej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia to dom pomocy, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki.

Dom spokojnej starości Żory

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu opieki w Żorach panuje spokojna, domowa atmosfera. Do dyspozycji mieszkańców posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem. Możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu to duży atut naszego domu opieki.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się niedaleko malowniczych okolic Żor. To azyl stworzony z myślą o osobach starszych i osób niepełnosprawnych, w którym każdy doświadczy prawdziwej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i korzystne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasz dom seniora gwarantuje udany pobyt dla osób starszych, które cenią ciszę i domową atmosferę.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega codzienność w domu pomocy Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera jest podobna get tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny ma zagwarantowany u nas bezstresowy pobyt.

Każdego dnia program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań osób w podeszłym wieku – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla podopiecznych domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najbardziej komfortowo. Jesteśmy dla dyspozycji mieszkańców – każda z osób starszych może na nas polegać.

Dom seniora w Żorach

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich bliskich? Dom pomocy społecznej Magnolia działa w przemyślany sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego podopiecznego.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia w Żorach są:

dom opieki Będzin

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU W DOMU SENIORA

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótko i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak we własnym domu!

Dom opieki Będzin

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę opiekunek wyszkolonych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje siły w codzienne wykonywanie zadań, nie, dlatego że są zmuszeni, ale dlatego że chcą! Są to osoby sympatyczne i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba w podeszłym wieku przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który od razu zaalarmuje odpowiedniego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów. Nasz dom starców zapewnia najlepsze warunki.

Dom opieki Będzin

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Codziennie podopieczni dostają 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym pensjonariuszom zapewniamy dania podawane o stałych porach, według harmonogramu. Możemy również dostosować się do potrzeb mieszkańców. Nasz dom seniora jest bardzo elastyczny.

Dom opieki Będzin

DOM SENIORA A ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych seniorów są zawsze mile widziana! Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas odwiedzin. Z myślą o osobach starszych i i ich najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal budynku. Dodatkowe świeże powietrze i spacery zapewniają dobrą formę mieszkańców.

Dom opieki Będzin

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach mieszkaniec domu seniora podejmuje samodzielnie. Oprócz tego nasz dom seniora może pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Żor? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

Wykonane z ♥ przez Agencja Reklamowa Agencja Reklamowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja