dom opieki Tuchów

Dom Opieki Tuchów

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Tuchowa.

Dom spokojnej starosci Tuchów

Placówka została wpisana accomplish rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Tuchowie. To miejsce dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Zapewniamy prywatną całodobową opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy podopieczny może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego seniora. Mieszkając u nas, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w powierzone obowiązki. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka lekarska.

Jak przebiega codzienność w domu pomocy Magnolia? Seniorzy mogą liczyć na wspólne posiłki, uczestnictwo w zajęciach plastycznych, całodobową opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna get tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Każdego dnia plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli pragną spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub zwyczajnie spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom opieki społecznej w Tuchowie

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak aby umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, dzięki czemu każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną łazienką –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych attain opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Każdego dnia seniorzy mają zapewnione 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym podopiecznym zapewniamy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

pensjonariuszy można odwiedzać każdego dnia. Bliscy naszych podopiecznych jest zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do spotkań. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca parkingowe nieopodal budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia pobytu w domu opieki Magnolia, raz na tydzień organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy senior określa indywidualnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy pull off kontaktu!

Mieszkasz w Tuchowie? Szukasz odpowiedniego miejsca dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla seniorów Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)