dom opieki Wodzisław Śląski

Dom Opieki Wodzisław Śląski

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom pomocy dla osób starszych, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają 24-godzinnej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. Tutaj żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym miejscem dla osób starszych potrzebujących opieki, również z Wodzisławia Śląskiego.

Dom spokojnej starosci Wodzisław Śląski

Placówka została wpisana attain rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Wodzisławiu Śląskim. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej rodzinnej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad osobami starszymi i właściwe warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy senior ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz obiekt sprzyja wypoczynkowi: piękne okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Spędzając czas w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w odpowiednich – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka lekarska.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia artystyczne, 24-godzinną opiekę i odpoczynek. Dom opieki ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy senior ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Codziennie program zajęć dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu odpocząć w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Wodzisławiu Śląskim

Dlaczego warto nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak aby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Zapewniamy krótko i długoterminowe pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednie dla osób starszych z niepełnosprawnościami (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych complete opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Codziennie podopieczni mają zapewnione 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym podopiecznym zapewniamy posiłki podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

pensjonariuszy można odwiedzać w każdy dzień. Rodzina naszych seniorów jest zawsze mile widziana! Nie ograniczamy w żaden sposób odwiedzin i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki podczas spotkań. Specjalnie dla najbliższych osób naszych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia życia w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonych opiekunów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy senior określa w sposób indywidualny. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi pensjonariusze mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy attain kontaktu!

Jesteś z Wodzisławia Śląskiego? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich najbliższych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)