dom opieki Brzeszcze

Dom Opieki Brzeszcze

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zagwarantuj swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Brzeszcz.

Dom spokojnej starosci Brzeszcze

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Brzeszczach. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad osobami starszymi i odpowiednie warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy pensjonariusz ma zagwarantowaną chwilę relaksu!

Nasz dom opieki ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Żyjąc w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Cały personel są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są w dobrych rękach – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka medyczna.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, uczestnictwo w zajęciach artystycznych, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera jest podobna reach tej panującej w domu – jest komfortowo i kameralnie. Każdy podopieczny ma zapewniony u nas bezstresowy pobyt.

Codzienny plan zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli mają ochotę spędzić dany dzień w inny sposób lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, umożliwiamy im to. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Brzeszczach

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w przemyślany sposób, tak by umilić jesień życia każdego pensjonariusza.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w sposób indywidualny i może liczyć na wsparcie specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkoterminowe i długoterminowe pobyty. Mamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są zadbane, czyste i nie ograniczają ruchów, są także dopasowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Codziennie podopieczni mają zapewnione 5 posiłków przygotowanychna miejscu. Naszym podopiecznym gwarantujemy zestawy posiłków podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy wizyt i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do wizyt. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe obok domu.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

aby uatrakcyjnić w domu opieki Magnolia, raz na tydzień organizujemy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w zajęciach każdy senior podejmuje w sposób indywidualny. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś z Brzeszcz? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)