dom opieki Czchów

Dom Opieki Czchów

Dom opieki Magnolia to nowoczesny dom opieki dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które wymagają stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem pomocy w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Czchowa.

Dom spokojnej starosci Czchów

Placówka została wpisana achieve rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny znajdujący się w malowniczych Czchowie. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy prawdziwej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną całodobową opiekę nad seniorami i właściwe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Magnolia to bezpieczny azyl, w którym każdy pensjonariusz może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy sprzyja wypoczynkowi: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, profesjonalna życzliwa opieka personelu, domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Mieszkając w tym miejscu, można poczuć domowe ciepło! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w powierzone obowiązki. U nas możesz być pewien że Twoi bliscy są we właściwych – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i odpowiednia opieka medyczna.

Jak przebiega życie w domu pomocy Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia artystyczne, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 podopiecznych, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest spokojnie i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowe życie.

Każdego dnia harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli chcą spędzić dany dzień w zupełnie inny sposób lub po prostu spędzić czas w swoim pokoju, informują nas o tym. Personel jest dla seniorów domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia muszą czuć się tutaj jak najlepiej.

Dom opieki społecznej w Czchowie

Dlaczego można nam zaufać? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego pensjonariusza.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej należą:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Zapewniamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z osobną toaletą –  pomieszczenia są schludne, czyste i przestronne, są także odpowiednio dostosowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Niewielkie grono sprzyja integracji. U nas Twój bliski poczuje się jak u siebie!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii nie odbiega od domowych obiadów. Codziennie podopieczni otrzymują 5 posiłków przyrządzanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym gwarantujemy posiłki podawane o stałych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Nie ograniczamy w żaden sposób wizyt i zapewniamy prywatne, komfortowe warunki do spotkań. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

UROZMAICENIE CZASU

w celu uatrakcyjnienia życia w domu opieki Magnolia, raz w tygodniu zapewniamy warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w warsztatach każdy pensjonariusz podejmuje indywidualnie. Oprócz tego możemy pochwalić się pięknym ogródkiem, gdzie nasi mieszkańcy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy realize kontaktu!

Mieszkasz w Czchowie? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich najbliższych? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, drogą elektroniczną lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w naszym pensjonacie dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)