dom opieki Świątniki Górne

Dom Opieki Świątniki Górne

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w spokojnym miejscu i komfortowych warunkach. U nas życie płynie bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki w Wilamowicach, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki, również z Świątnik Górnych.

Dom spokojnej starosci Świątniki Górne

Placówka została wpisana reach rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.
5
W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
5
Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.
5
Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.
5
Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.
5
Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.
5
Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.
5
Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.
5
Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.
5
Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.
Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny
Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielki dom rodzinny położony w malowniczych Świątnikach Górnych. To azyl dla seniorów, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Gwarantujemy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i odpowiednie warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny ma zapewnioną chwilę relaksu!

Nasz obiekt ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, brak barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdej osoby. Przebywając w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są rzetelni i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są we właściwych – zapewnione są zarówno podstawowe potrzeby, jak i profesjonalna opieka medyczna.

Jak przebiega życie w domu opieki Magnolia? Pensjonariusze mogą liczyć na wspólne posiłki, zajęcia plastyczne, całodobową opiekę i relaks w ogrodzie. Dom pomocy ma możliwość zakwaterowania 9 pensjonariuszy, co sprawia, że atmosfera bardzo przypomina tę panującą w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy podopieczny ma zapewniony u nas bezstresowe życie.

Codziennie harmonogram dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań seniorów – jeśli pragną spędzić dany dzień inaczej lub zwyczajnie odpocząć w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla mieszkańców domu opieki, a nie na odwrót – to osoby starsze zamieszkujące dom opieki Magnolia mają czuć się u nas jak najbardziej komfortowo.

Dom pomocy społecznej w Świątnikach Górnych

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia działa w rozsądny sposób, tak żeby uprzyjemnić jesień życia każdego seniora.
Do największych zalet naszego domu pomocy społecznej można zaliczyć:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia jest w stanie przyjąć jednocześnie 9 seniorów pensjonariuszy, co powoduje, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na wsparcie specjalistów w każdym momencie pobytu u nas. Oferujemy krótko i długoterminowe pobyty. Dysponujemy 1 i 2 osobowymi pokojami, każdy z toaletą –  pokoje są zadbane, czyste i przestronne, są także odpowiednie dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Nieduże grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych do opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

SMACZNE DOMOWE DANIA

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. W każdy dzień podopieczni mają zapewnione 5 posiłków przygotowanych w kuchni znajdującej się na terenie domu opieki. Naszym podopiecznym zapewniamy posiłki podawane o regularnych porach, według harmonogramu.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

WIZYTY OSÓB BLISKICH

seniorów można odwiedzać każdego dnia. Rodzina naszych podopiecznych są zawsze mile widziana! Pod żadnym pozorem nie ograniczamy odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki podczas wizyt. Specjalnie dla najbliższych osób naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe obok budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu urozmaicenia życia w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty kreatywne – są to zajęcia dodatkowe organizowane przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście decyzję o uczestnictwie w warsztatach każdy pensjonariusz określa samodzielnie. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi seniorzy mogą korzystać ze świeżego powietrza.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś mieszkańcem Świątnik Górnych? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich bliskich? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy również do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)