dom opieki Zakopane

Dom Opieki Zakopane

Dom opieki Magnolia to nowoczesny ośrodek dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które potrzebują stałej opieki. Zapewnij swoim bliskim jesień życia w cichym miejscu i komfortowych warunkach. U nas żyje się bez pośpiechu! Magnolia jest domem opieki, który jest bezpiecznym azylem dla seniorów potrzebujących opieki.

Dom spokojnej starosci Zakopane

Placówka została wpisana achieve rejestru wojewody śląskiego pod numerem PSII.9420.1.5.2012.

5

W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.

5

Cały teren jest pozbawiony barier architektonicznych.

5

Obok domu znajduje się ładny ogród, do którego można dojechać także wózkiem.

5

Przy każdym łóżku znajduje się system przywoławczy.

5

Zapewniamy pięć smacznych posiłków w ciągu dnia, które przygotowujemy we własnej kuchni.

5

Raz w tygodniu odbywają się zajęcia artystyczne, na których powstają piękne prace, upiększające Dom. Regularnie odbywają się także wizyty duszpasterskie.

5

Nasi Pensjonariusze mają zapewnioną całodobową opiekę i uśmiech opiekunek.

5

Na terenie Domu jest możliwość korzystania z Internetu za pomocą WiFi.

5

Cały czas szkolimy się i ponosimy nasze kwalifikacje, by jak najlepiej zajmować się Państwa bliskimi.

Spokojna okolica i wygodna lokalizacja: 15 kilometrów od Bielska-Białej 15 kilometrów od Oświęcimia 20 kilometrów od Pszczyny

Sprawdź naszego Facebooka!

Lokalizacja

Dom Magnolia ul. Juliusza Słowackiego 2 43-330 Wilamowice

tel: + 48 608 304 992

dommagnolia@gmail.com

Opinie o naszym domu opieki

Wysokiej klasy opieka, wykwalifikowana kadra. Miło i przytulnie.
MUP Pielęgniarstwo
MUP Pielęgniarstwo
2021-06-24
Serdeczna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam
Ireneusz Kowlaski
Ireneusz Kowlaski
2020-11-25
Wygodne, czyste pokoje, dobra opieka, życzliwi i bardzo pomocni właściciele. Profesjonalizm, wielkie serca i rodzinna atmosfera, polecam i dziękuję za pomoc.
Ewa H
Ewa H
2020-02-12
Przebywała tam moja mama. Mam bardzo dobrą opinię ,tak o standardzie jak i opiece. Czysty , przyjemny obiekt i bardzo mili właściciele.
Krzysztof Ryznar
Krzysztof Ryznar
2020-01-10

Dlaczego wybrać Dom pomocy Magnolia?

Nasz dom pomocy Magnolia to komfort Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Magnolia to niewielkich rozmiarów dom rodzinny położony w malowniczych Zakopanym. To azyl dla osób starszych, w którym każdy doświadczy szczerej domowej atmosfery. Zapewniamy prywatną 24-godzinną opiekę nad seniorami i korzystne warunki do przebywania na świeżym powietrzu.

Magnolia to oaza spokoju, w której każdy podopieczny może liczyć na chwilę relaksu!

Nasz dom pomocy ma zbawienny wpływ na wypoczynek: malownicze okoliczne tereny, żadnych barier architektonicznych, doświadczona życzliwa opieka specjalistów, smaczna domowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego seniora. Spędzając czas w tym miejscu, można doświadczyć rodzinnego ciepła! Wszyscy pracownicy są oddani i zaangażowani w swoją pracę. Dzięki nam możesz być spokojny o to, że Twoi bliscy są we właściwych – zapewniamy zarówno podstawowe potrzeby, jak i właściwa opieka medyczna.

Jak wygląda życie w domu opieki Magnolia? Podopieczni mogą liczyć na wspólnie spożywanie posiłków, zajęcia artystyczne, 24-godzinną opiekę i relaks w ogrodzie. Dom opieki pozwala na zakwaterowanie 9 osób starszych, co sprawia, że atmosfera jest podobna do tej panującej w domu – jest bezpiecznie i kameralnie. Każdy pensjonariusz może liczyć u nas na bezstresowy pobyt.

Codziennie program zajęć dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań podopiecznych – jeśli pragną spędzić dany dzień inaczej lub po prostu pobyć w swoim pokoju, informują nas o tym. To opiekunowie są dla seniorów domu opieki, a nie odwrotnie – to podopieczni domu opieki Magnolia muszą czuć się u nas jak najlepiej.

Dom pomocy społecznej w Zakopanym

Dlaczego warto nam powierzyć w opiekę swoich najbliższych? Dom opieki Magnolia funkcjonuje w rozsądny sposób, tak by umilić jesień życia każdego seniora.
Największymi zaletami domu opieki Magnolia są:

dom pomocy społecznej

KOMFORTOWE WARUNKI POBYTU

dom opieki Magnolia ma możliwość przyjęcia jednocześnie 9 podopiecznych pensjonariuszy, co sprawia, że każda z tych osób starszych jest traktowana w indywidualnie i może liczyć na pomoc specjalistów bez ograniczeń. Oferujemy krótkie i długie pobyty. Posiadamy 1 i 2 osobowe pokoje, każdy z własną łazienką –  pokoje są schludne, czyste i nie ograniczają ruchów, są także odpowiednio przygotowane dla osób starszych niepełnosprawnych ruchowo (brak jakichkolwiek barier architektonicznych). Kameralne grono sprzyja integracji. U nas senior poczuje się jak we własnym domu!

opieka osób przewlekle somatycznie chorych

CIĄGŁA OPIEKA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zapewniamy 24- godzinną opiekę specjalistów wykwalifikowanych complete opieki nad seniorami (dla osób zdrowych, ale także dla osób z niepełnosprawnościami, z chorobą Alzheimera czy demencją starczą) oraz 24-godzinną opiekę lekarską w ramach POZ, 7 dni w tygodniu. Nasi pracownicy to osoby, które wkładają całe swoje serce w codzienne wykonywanie obowiązków, nie , dlatego że muszą, ale dlatego że chcą! Są to osoby otwarte i bardzo zaangażowane w swoje zadania, to specjaliści z bogatym doświadczeniem. Dla zwiększenia komfortu każda osoba starsza przy swoim łóżku znajdzie system alarmowy, który błyskawicznie zaalarmuje kompetentnego pracownika. Personel bez przerwy pilnuje bezpieczeństwa seniorów.

wyżywienie osób dorosłych niepełnosprawnych

PYSZNE DOMOWE POSIŁKI

wyżywienie w Magnolii niczym nie różni się od domowych obiadów. Codziennie mieszkańcy otrzymują 5 posiłków przyrządzanychna miejscu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy posiłki podawane o stałych porach, zgodnie z harmonogramem.

oferujemy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym

ODWIEDZINY

seniorów można odwiedzać codziennie. Bliscy naszych seniorów są zawsze mile widziana! Nie ograniczamy w żaden sposób odwiedzin i zapewniamy prywatne, spokojne warunki do odwiedzin. Specjalnie dla członków rodziny i bliskich naszych podopiecznych przygotowaliśmy miejsca postojowe blisko budynku.

domy opieki dla osób potrzebujących nieustającej pomocy

ATRAKCJE

w celu uatrakcyjnienia życia w domu opieki Magnolia, raz na tydzień odbywają się warsztaty artystyczne – są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez animatorów czasu wolnego. Oczywiście chęć uczestniczenia w zajęciach każdy senior podejmuje samodzielnie. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym ogródkiem, gdzie nasi seniorzy mogą odpocząć na świeżym powietrzu.

Zapraszamy attain kontaktu!

Jesteś mieszkańcem Zakopanego? Szukasz odpowiedniego ośrodka dla swoich bliskich? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. Zachęcamy także do kontaktu osobistego, elektronicznego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania związane z pobytem w domu opieki dla osób starszych Magnolia.

Często zjeżdżają do nas osoby z:

5/5 - (24 głosów)